zde se nacházíte:
Úvod > Koupit

VPN, 3 zařízení / 1 rok

3 zařízení / 1 rok / Elektronická licence

Aplikace FREEDOME Vám poskytne neomezené šifrované připojení prostřednictvím VPN tunelu a tím Vás učiní "neviditelným" v internetové džungli. Díky tomu můžete spolehlivě ochránit své soukromí a navíc Vám mimo jiných benefitů umožní přístup k jinak geograficky blokovanému obsahu. Vhodná pro všechny platformy.

Proč byste si měli chránit své soukromí?

Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno, a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure Freedome VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší.

Co vám tedy VPN Freedome přinese?

NAPROSTÉ SOUKROMÍ - Trackeři, inzerenti, dokonce ani váš poskytovatel internetu nemohou vidět, co děláte online.

PŘÍSTUP K BLOKOVANÉMU OBSAHU - Změňte své virtuální umístění a již nikdy nespatříte text "Toto video / servis / webové stránky nejsou k dispozici ve vaší zemi".

WI-FI SECURITY - Váš internetový provoz je zašifrován a nelze jej zachytit.

BEZPEČNÉ SURFOVÁNÍ - Váš soukromý VPN tunel blokuje hackery, malware a škodlivé aplikace.

Jak to vlastně funguje?

Díky této unikátní VPN (virtual private network) aplikaci se můžete pohybovat svobodně a nepozorovaně v internetové džungli. Vaše data jsou nejprve šifrovaně odesílána na servery F-Secure, a je potom na vaší volbě, kde si zvolíte lokaci vstupu do internetu. Nyní je k dispozici něco kolem 50 různých národních IP adres. Vy jste potom díky této ochraně pro všechny vámi navštívené servery "neviditelní" a nikdo tedy nemá šanci získat přístup k Vašim privátním údajům, dokumentům nebo obrazovému obsahu uloženém ve Vašem zařízení. Aplikace funguje na Vašem zařízení zcela autonomně, bez nějakého obtěžování nebo zpomalování výkonu počítače. Pouze malá ikona v liště signalizuje stav zapnuto/vypnuto.

Je velmi zajímavé si zjistit, kolik pokusů o vaše sledování či pokusů o napadení se za poslední dobu událo. To lehce odhalíte po otevření aplikace - budete asi opravdu zděšeni, kolik existuje "vážných zájemců" o Vaše soukromí.
Zcela bezpodmínečně by pak aplikace Freedome měla být nainstalována na mobilních zařízeních, které se často připojují na veřejné WIFI sítě.

 

SW podporuje tyto verze systému:

  • Windows 7 (SP1) - funkčnost jen do 14.8.2023
  • Windows 8.1
  • Windows 10 s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi
  • Windows 11

  • macOS 10.12 nebo novější
  • iOS 11 nebo novější

  • Android 6.0 nebo novější
990,00 Kč vč. DPH