zde se nacházíte:
Úvod > Koupit

TOTAL, 3 zařízení / 1 rok

3 zařízení / 1 rok / Elektronická licence

Totální bezpečnost a soukromí s aplikacemi F-Secure Internet security pro všechna zařízení, VPN a F-Secure ID Protection v jednom balení!

Kombinace produktů F-Secure SAFE, VPN a nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY do jediné služby, vám poskytne komplexní ochranu proti virům, hackerům, škodlivému softwaru a poskytne totální soukromí na internetu.
Licence tohoto SW navíc obsahuje také licenci služby Data Recovery pro jedno zařízení.

F-Secure Internet security

Je navržen tak, aby v online světě chránil bezpečnost a soukromí uživatelů. Procházení internetu, nakupování a online platby, sledování videa, poslouchání hudby, komunikace s rodinou a přáteli jsou díky používání F-Secure SAFE bezpečné. Chrání před viry, trojskými koni, spywarem, útoky hackerů a krádeží identity. S jeho pomocí procházejte internet a plaťte online bez zbytečných starostí. Mějte jistotu, že je Wi-Fi připojení vždy zabezpečené. Navíc jde o jedinou službu, která ochrání celou rodinu (až 3 různá zařízení). Funkce rodičovské kontroly Vám umožní omezit čas strávený na internetu a hrami u vašich dětí, navíc bezpečný prohlížeč omezí přístup na nevhodné stránky dle vašeho nastavení. Jednoduchá správa zařízení, pro které je licence přidělena přes webový portál. Máte nový telefon či tablet či PC? Nevadí - licenci jednoduše přiřadíte na nové zařízení.

F-Secure VPN

Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure VPN VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší. Navíc můžete díky virtuální IP adrese používat služby omezené pro jiné země, například sledovat nejnovější seriály, sport...

F-Secure ID protection

Součástí F-Secure TOTAL je nyní nově prémiová verze služby F-Secure ID Protection, sofistikovaný správce hesel a ochránce vaší identity díky kterému nebudete více tápat nad heslem k jakémukoli účtu. Zároveň se tvorba jedinečných a silných hesel na všech účtech stane hračkou, stejně jako uchovávání jejich aktuální verze napříč všemi zařízeními. Jako bonus vás F-Secure Identity aktivně upozorní na závažné úniky dat, takže se nestane, že byste se o nich dozvěděli až někdy později - nebo vůbec.

1.490,00 Kč vč. DPH