zde se nacházíte:
Úvod > Koupit

TOTAL, 3 zařízení/1 rok

3 zařízení / 1 rok / Elektronická licence

Totální bezpečnost a soukromí s aplikacemi F-Secure SAFE, FREEDOME a F-Secure KEY v jednom balení!

Kombinace produktů F-Secure SAFE, FREEDOME a nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY do jediné služby, vám poskytne komplexní ochranu proti virům, hackerům, škodlivému softwaru a poskytne totální soukromí na internetu.

F Secure SAFE

F-Secure SAFE obdržel od institutu AV-TEST ocenění „Best Protection 2018“ (Nejlepší ochrana 2018) za svoji vynikající ochranu systémů Windows.

Je navržen tak, aby v online světě chránil bezpečnost a soukromí uživatelů. Procházení internetu, nakupování a online platby, sledování videa, poslouchání hudby, komunikace s rodinou a přáteli jsou díky používání F-Secure SAFE bezpečné. Chrání před viry, trojskými koni, spywarem, útoky hackerů a krádeží identity. S jeho pomocí procházejte internet a plaťte online bez zbytečných starostí. Mějte jistotu, že je Wi-Fi připojení vždy zabezpečené. Navíc jde o jedinou službu, která ochrání celou rodinu (až 3 různá zařízení). Funkce rodičovské kontroly Vám umožní omezit čas strávený na internetu a hrami u vašich dětí, navíc bezpečný prohlížeč omezí přístup na nevhodné stránky dle vašeho nastavení. Jednoduchá správa zařízení, pro které je licence přidělena přes webový portál. Máte nový telefon či tablet či PC? Nevadí - licenci jednoduše přiřadíte na nové zařízení.

F-Secure FREEDOME

Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno, a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure Freedome VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší. Navíc můžete díky virtuální IP adrese používat služby omezené pro jiné země, například sledovat nejnovější seriály, sport...

Díky této unikátní VPN (virtual private network) aplikaci se můžete pohybovat svobodně a nepozorovaně v internetové džungli. Vaše data jsou nejprve šifrovaně odesílána na servery F-Secure, a je potom na vaší volbě , kde si zvolíte lokaci vstupu do internetu. Nyní je k dispozici něco kolem 50 různých národních IP adres. Vy jste potom díky této ochraně pro všechny vámi navštívené servery "neviditelní" a nikdo tedy nemá šanci získat přístup k Vašim privátním údajům, dokumentům nebo obrazovému obsahu uloženém ve Vašem zařízení.
Aplikace funguje na vašem zařízení zcela autonomně, bez nějakého obtěžování nebo zpomalování výkonu počítače. Pouze malá ikona v liště signalizuje stav zapnuto/vypnuto. Je velmi zajímavé si zjistit, kolik pokusů o vaše sledování či pokusů o napadení se za poslední dobu událo. To lehce odhalíte po otevření aplikace a budete asi opravdu zděšeni, kolik existuje "vážných zájemců" o Vaše soukromí. Zcela bezpodmínečně by pak aplikace Freedome měla být nainstalována na mobilních zařízeních, které se často připojují na veřejné WIFI sítě. Zde hrozí opravdu urgentní nebezpečí útoku na vaše soukromí.

F-Secure KEY

Součástí F-Secure TOTAL je nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY, sofistikovaný správce hesel, díky kterému nebudete více tápat nad heslem k jakémukoli účtu. Zároveň se tvorba jedinečných a silných hesel na všech účtech stane hračkou, stejně jako uchovávání jejich aktuální verze napříč všemi zařízeními. Jako bonus vás KEY aktivně upozorní na závažné úniky dat, takže se nestane, že byste se o nich dozvěděli až někdy později - nebo vůbec.

 

SW podporuje tyto verze systému Windows:

   

 • Windows 7 (SP1) - funkčnost jen do 14.8.2023
 • Windows 8.1
 • Windows 10 s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi
 • Windows 11

 • macOS 11 (Big Sur) nebo novější
 • iOS 14 nebo novější

 • Android 8.0 nebo novější
 • Tablety ARM nejsou podporovány
 •  

1.299,00 Kč vč. DPH