zde se nacházíte:
Úvod > Koupit

TOTAL DR - FAMILY, 5 zařízení/1 rok

5 zařízení / 1 rok / Data Recovery 1 zařízení /1 rok / Elektronická licence

Totální bezpečnost a soukromí s aplikacemi F-Secure SAFE, FREEDOME a F-Secure KEY v jednom balení!

Kombinace produktů F-Secure SAFE, FREEDOME a nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY do jediné služby, vám poskytne komplexní ochranu proti virům, hackerům, škodlivému softwaru a poskytne totální soukromí na internetu.
Licence tohoto SW navíc obsahuje také licenci služby Data Recovery pro jedno zařízení.

F Secure SAFE

F-Secure SAFE obdržel od institutu AV-TEST ocenění „Best Protection 2018“ (Nejlepší ochrana 2018) za svoji vynikající ochranu systémů Windows.

Je navržen tak, aby v online světě chránil bezpečnost a soukromí uživatelů. Procházení internetu, nakupování a online platby, sledování videa, poslouchání hudby, komunikace s rodinou a přáteli jsou díky používání F-Secure SAFE bezpečné. Chrání před viry, trojskými koni, spywarem, útoky hackerů a krádeží identity. S jeho pomocí procházejte internet a plaťte online bez zbytečných starostí. Mějte jistotu, že je Wi-Fi připojení vždy zabezpečené. Navíc jde o jedinou službu, která ochrání celou rodinu (až 3 různá zařízení). Funkce rodičovské kontroly Vám umožní omezit čas strávený na internetu a hrami u vašich dětí, navíc bezpečný prohlížeč omezí přístup na nevhodné stránky dle vašeho nastavení. Jednoduchá správa zařízení, pro které je licence přidělena přes webový portál. Máte nový telefon či tablet či PC? Nevadí - licenci jednoduše přiřadíte na nové zařízení.

F-Secure FREEDOME

Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure Freedome VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší. Navíc můžete díky virtuální IP adrese používat služby omezené pro jiné země, například sledovat nejnovější seriály, sport...

F-Secure KEY

Součástí F-Secure TOTAL je nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY, sofistikovaný správce hesel, díky kterému nebudete více tápat nad heslem k jakémukoli účtu. Zároveň se tvorba jedinečných a silných hesel na všech účtech stane hračkou, stejně jako uchovávání jejich aktuální verze napříč všemi zařízeními. Jako bonus vás KEY aktivně upozorní na závažné úniky dat, takže se nestane, že byste se o nich dozvěděli až někdy později - nebo vůbec.

Licence tohoto SW navíc obsahuje také licenci služby Data Recovery pro jedno zařízení:
Pokud dojde k poruše nebo havárii disku vašeho PC, stačí zavolat na infolinku a bude vám zajištěna odborná záchrana vašich dat firmou Ontrack. (Ontrack je špičková firma, zaměřená na záchranu dat ze všech druhů paměťových médií, s více jak dvacetiletou zkušeností). Ontrack zajistí vyzvednutí havarovaného disku (HDD, SSD), odbornou záchranu dat, poté se vám vše vrátí nahrané na Flash disku.*

*Podmínkou je, aby na uvedeném disku byla nainstalována některá z verzí programu F-Secure (Safe, Total...).
Vztahuje se na různé druhy poškození - HW poruchy během záruky, havárie disků, mechanické poškození, selhání elektroniky disku, poškození tekutinou, ohněm, opotřebením, dále také na logická datová poškození, jako zneužití úložného zařízení, náhodné smazání dat, zformátování disku, poškození virem nebo malware apod.

Podmínky využití služby Ontrack Data Recovery

Obnova dat je prováděna ve specializovaných laboratořích společnosti Ontrack.
Služba se vztahuje pouze na interní hard disky HDD a SSD z notebooků a stolních počítačů.
Uživatel je povinen vyjmout HDD/SSD ze svého počítače nebo notebooku a odevzdat k přepravě samostatný disk.
Podmínkou obnovy dat je nainstalovaná aktivní licence programu F-Secure SAFE /TOTAL na konkrétním HDD/SSD.
Stáří disku nesmí překročit 5 roků.
Počet zásahů je omezen na 1 ročně po dobu trvání licence F-Secure.
Obnovená data budou doručena zákazníkovi na externím USB disku, který zůstane v jeho vlastnictví, nebo prostřednictvím cloudové služby.
Náklady na přepravu HDD/SSD disku do laboratoře i zaslání USB disku k zákazníkovi hradí společnost Ontrack.
Disk odeslaný k obnově dat se již nevrací zpět k zákazníkovi, není-li dohodnuto jinak.
Kompletní obchodní podmínky služby Ontrack Data Recovery naleznete na www.myfsecure.cz

Pro využití služby kontaktujte svého prodejce, nebo přímo www.myfsecure.cz/podpora, kde vyplníte kontaktní formulář pro využití služby.

 

SW podporuje tyto verze systému Windows:

   

 • Windows 7 (SP1) - funkčnost jen do 14.8.2023
 • Windows 8.1
 • Windows 10 s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi
 • Windows 11

 • macOS 11 (Big Sur) nebo novější
 • iOS 14 nebo novější

 • Android 8.0 nebo novější
 • Tablety ARM nejsou podporovány
 •  

1.499,00 Kč vč. DPH