zde se nacházíte:
Úvod > Koupit

FREEDOME, 1 zařízení/2 roky

1 zařízení / 2 roky / Elektronická licence

Aplikace FREEDOME Vám poskytne neomezené šifrované připojení prostřednictvím VPN tunelu a tím Vás učiní "neviditelným" v internetové džungli. Díky tomu můžete spolehlivě ochránit své soukromí a navíc Vám mimo jiných benefitů umožní přístup k jinak geograficky blokovanému obsahu. Vhodná pro všechny platformy.

Proč byste si měli chránit své soukromí? Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno, a data jsou průběžně ukládána.
Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky.
Klient F-Secure Freedome VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší.

Jak to vlastně funguje?
Díky této unikátní VPN (virtual private network) aplikaci se můžete pohybovat svobodně a nepozorovaně v internetové džungli.
Vaše data jsou nejprve šifrovaně odesílána na servery F-Secure, potom je jen na vaší volbě, kde si zvolíte lokaci vstupu do internetu. Nyní je k dispozici něco kolem 50 různých národních IP adres. Vy jste potom díky této ochraně pro všechny Vámi navštívené servery "neviditelní" a nikdo tedy nemá šanci získat přístup k Vašim privátním údajům, dokumentům nebo obrazovému obsahu, které jsou uložené ve Vašem zařízení. Aplikace funguje na Vašem zařízení zcela autonomně, bez nějakého obtěžování nebo zpomalování výkonu počítače. Pouze malá ikona v liště signalizuje stav zapnuto/vypnuto.

Je velmi zajímavé zjistit, kolik se za poslední dobu událo pokusů o vaše sledování či pokusů o napadení.
To lehce odhalíte po otevření aplikace - asi budete opravdu zděšeni, kolik existuje "vážných zájemců" o Vaše soukromí.
Zcela bezpodmínečně by pak aplikace Freedome měla být nainstalována na mobilních zařízeních, které se často připojují na veřejné WIFI sítě.

 

SW podporuje tyto verze systému Windows:

     

  • Windows 7 (SP1) - funkčnost jen do 14.8.2023
  • Windows 8.1
  • Windows 10 s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi
  • Windows 11
  •  

599,00 Kč vč. DPH